PODKŁADKA GAMINGOWA POD MYSZ I KLAWIATURĘ XXL

Indeks:

35,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

✅ANTYPOŚLIZGOWA 

spodnia część podkładki pod mysz dla graczy wykonana jest z gumy. Dzięki temu jej powierzchnia jest antypoślizgowa co zapewnia maksymalną precyzję i kontrolę myszki kulkowej i optycznej oraz pozwala na błyskawiczne ruchy bez przesuwania się podkładki.

✅DUŻY ROZMIAR XXL

podkładka o długości aż 89 cm jest idealna zarówno dla graczy jak i do biura czy nauki, stworzona z myślą o wygodzie! Zmieści się na niej klawiatura oraz myszka. Podkładka  pozwala na pełen zakres ruchu, teraz masz pełną kontrolę nad myszką, nie wykonasz przypadkowego ruchu. Duży rozmiar sprawia, że biurko jest dodatkowo zabezpieczone przed przypadkowymi uszkodzeniami.

✅WODOODPORNA

ogromną zaletą tego gadżetu jest wodoodporność. Podkładka pod mysz nie ulegnie uszkodzeniu wskutek delikatnego zalania, więc przypadkowe potrącenie kubka z napojem nie powinno jej zaszkodzić.

✅NIE PRUJE SIĘ

dookoła podkładka została obszyta grubym szwem, który zabezpiecza materiał i powoduje, że mata nie będzie się pruła, a jej rogi nie będą się zaginały. Pozwoli to na zdecydowanie dłuższy okres użytkowania

✅SPECYFIKACJA:

  •  kolor: czarny
  •  materiał: guma + nylon
  •  wymiary (dł/szer/gr): 89 x 40 x 0,4 cm
  •  waga: 0,760 kg
  •  waga w opakowaniu: 0,766 kg.
DAMING
99999999 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania